לקוחות מספרים

"נשמח להמליץ בחום"

צימר בגליל

שם הפרויקט:

"רון לי לכל אורך הדרך הייתה סבלנית, לא חסכה בנסיעות לפגישות, לבחירת מוצרים, בדיקות בשטח, הייתה שופעת ברעיונות מקוריים ומעל לכל נכונה בסגנון וטעם שהביאו לתוצאה איכותית ויפה לשביעות רצוננו המלאה." רונן ואיריס לביא - כפר ורדים

"הכימיה היתה מיידית"

מרווחת ומוארת

שם הפרויקט:

"במהלך כל תהליך התכנון והביצוע, רון-לי הפגינה ידע רב בכל התחומים, החל בתכנון הארכיטקטוני, הבנה בנושאי חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, מיזוג וכו'. התוצאה מדברת בעד עצמה – דירה מדהימה ביופיה, נוחה, וכייפית למגורים. תודה!"

"תמיד היית זמינה וקשובה"

ילדים זה שמחה

שם הפרויקט:

״תמיד היית זמינה וקשובה ונתת פתרונות מגוונים, את נעימה וסובלנית, ובזכותך חווית השיפוץ הייתה מהנה ונעימה, תענוג לעבוד איתך. נשמח להמליץ עלייך לכל מכרינו, תודה על הכל ובהצלחה בהמשך דרכך.״ ממשפחת ארליך

"בעלת מקצוע חרוצה ויסודית"

חמימות עוטפת

שם הפרויקט:

"הכרנו בעלת מקצוע חרוצה ויסודית, דייקנית בפרטים וקפדנית על כל פינה וגוון, לא חוסכת בביקורים ובליוויים בעת הצורך ותמיד נינוחה וחייכנית. בזכות רון-לי השיפוץ היה עבורנו פרויקט גדול וחוויתי. יישר כח והצלחה רבה גם בעתיד!" - יוכי ודני

"תכנון וייעוץ מקצועי"

קטנה ומטריפה

שם הפרויקט:

"מדובר בתכנון מקצועי ברמה הכי גבוהה לשיפור מערך הדירה, לפני ותוך כדי הבניה, וזאת בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם הקבלן. המכלול כולו והתוצאות נראות בהתאם. ובאמת זאת הזדמנות להודות לך על הכל!"

"המחמאות זורמות כל הזמן"

עיצוב חם

שם הפרויקט:

המחמאות זורמות כל הזמן, דירה מעוצבת שכמו נלקחה מתוך מגזין, אך עם זאת פרקטית ומותאמת לנו ונותנת תחושה של שלווה, נוחות ויופי. תודה לך, על המקצועיות, הבנת הצרכים שלנו, על שהעמדת אותנו במקום כשצריך ועל שהיית אוזן קשבת."

"מקצועיות, מסירות ונחישות"

אקלקטי ביער

שם הפרויקט:

"במקצועיות, במסירות ובנחישות ליווית אותנו, ידעת להיות קשובה ללב שלנו, לתת את הפתרון העיצובי הנכון והמדויק עבורנו ולא הסכמת להתפשר על פחות מכך. אנחנו מודים ומעריכים מאד את השקעתך שבאה מכל הלב ובטח ובטח מהתוצאה המקסימה."

"אשת מקצוע מהשורה הראשונה"

לגור בקיבוץ

שם הפרויקט:

"התוודענו לאשת מקצוע מהשורה הראשונה, המאופיינת במקצועיות רבה, פרפקציונסטיות אכפתיות ויצירתיות, ולא פחות חשוב אישה מקסימה חייכנית ונעימה. רצינו להביע את תודתנו והערכתנו על שלווית והיית עבורנו בבניית בית חלומותינו."

צרו קשר

  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Facebook Icon

09-8902424 | Fax: 077-4704913

 גבעת רימון, אבן יהודה

© 2019 כל הזכויות שמורות לרון-לי רוזנבלום