לקוחות מספרים

עיצוב פנים לצימר בגליל

"נשמח להמליץ בחום"

צימר בגליל

שם הפרויקט:

"רון לי לכל אורך הדרך הייתה סבלנית, לא חסכה בנסיעות לפגישות, לבחירת מוצרים, בדיקות בשטח, הייתה שופעת ברעיונות מקוריים ומעל לכל נכונה בסגנון וטעם שהביאו לתוצאה איכותית ויפה לשביעות רצוננו המלאה." רונן ואיריס לביא - כפר ורדים

לפני כשש שנים, הכרנו את רון לי כאשר ביקשנו לשפץ את חדר השינה שלנו. חלל חדר השינה היה גדול עם מגבלה של מקום לארון הבגדים, רון לי הגיעה לפגישה העלתה רעיונות ונתנה לנו הצעת מחיר הוגנת. כך התחלנו את הפרויקט שבמהלכו רון לי הרבתה לבקר, לבדוק וללוות את העבודה. במהלך השיפוץ החלטנו להוסיף ולשפץ גם את חדר האמבטיה, רון לי התגייסה בשמחה. הכרנו אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים עליהם המליצה רון לי, תוך כדי עבודה, נתנה לנו עצות וטיפים שחסכו לנו ריצה ועליות כספיות רבות. השיפוץ ערך כחודשיים, אך בסופו הוקם חדר שינה, קלאסי ומקסים הנותן הרגשה של צימר ברגע שנכנסים אליו, דבר הגורם לנו לחשוב פעמיים אם לצאת לבית מלון... לאחר שנתיים שנרגענו מהשיפוץ, החלטנו להמשך ולשפץ גם את המטבח, נסענו לראות סגנונות שונים של מטבחים, בזמן הפגישות רון לי ישבה איתנו העלתה רעיונות ליעילות המטבח והתעקשה על היבטים עיצוביים ופקרטיים. רון לי לכל אורך הדרך הייתה סבלנית, לא חסכה בנסיעות לפגישות, לבחירת מוצרים, בדיקות בשטח, הייתה שופעת ברעיונות מקוריים ומעל לכל נכונה בסגנון וטעם שהביאו לתוצאה איכותית ויפה לשביעות רצוננו המלאה. תודה רבה לרון-לי על הליווי בשני הפרויקטים, נשמח להמליץ בחום על מקצועיותה וכישוריה! בברכה, רונן ואיריס לביא - כפר ורדים (איריס לביא – 052-4296698)

עיצוב פנים לבית שטוף אור

"הכימיה היתה מיידית"

מרווחת ומוארת

שם הפרויקט:

"במהלך כל תהליך התכנון והביצוע, רון-לי הפגינה ידע רב בכל התחומים, החל בתכנון הארכיטקטוני, הבנה בנושאי חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, מיזוג וכו'. התוצאה מדברת בעד עצמה – דירה מדהימה ביופיה, נוחה, וכייפית למגורים. תודה!"

"פגשנו את רון-לי והכימיה היתה מיידית. לטעמנו – זה חלק מאד חשוב מהתהליך. עוד בשיחת הטלפון המקדימה, כשרון-לי הבינה שעדיין לא חתמנו על חוזה עם הקבלן, היא ציינה מספר נקודות חשובות להכנסה לחוזה. נקודות אלה אפשרו לנו בהמשך גמישות בתכנון. במהלך כל תהליך התכנון והביצוע, רון-לי הפגינה ידע רב בכל התחומים, החל בתכנון הארכיטקטוני, הבנה בנושאי חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, מיזוג וכו', ועמידה איתנה מול נסיונות "עיגול פינות" שחלק מבעלי המקצוע ניסו לבצע. התוצאה מדברת בעד עצמה – דירה מדהימה ביופיה, נוחה, וכייפית למגורים. תודה!"

עיצוב פנים לבית משפחה

"תמיד היית זמינה וקשובה"

ילדים זה שמחה

שם הפרויקט:

״תמיד היית זמינה וקשובה ונתת פתרונות מגוונים, את נעימה וסובלנית, ובזכותך חווית השיפוץ הייתה מהנה ונעימה, תענוג לעבוד איתך. נשמח להמליץ עלייך לכל מכרינו, תודה על הכל ובהצלחה בהמשך דרכך.״ ממשפחת ארליך

רון לי יקרה, הגענו אלייך דרך האתר שלך באינטרנט והייתה בינינו כימיה מידית. לאורך כל הדרך לא הפסקת להפתיע אותנו במקצועיות הלא מתפשרת שלך, במסירות הטוטאלית, באכפתיות, בידע הבלתי נלאה על ספקים, חומרים ובהצגת כל האפשרויות. זרמת איתנו, עם הטעם והרצונות שלנו ולא כפית בשום צורה את טעמך המדהים או דעתך. ליווית אותנו באופן צמוד והיית מעורבת בכל פרט ופרט בהזדהות מוחלטת כאילו היה מדובר בבית שלך. ​ תמיד היית זמינה וקשובה ונתת פתרונות מגוונים, את נעימה וסובלנית, ובזכותך חווית השיפוץ הייתה מהנה ונעימה, תענוג לעבוד איתך. בסיום הפרוייקט התאהבנו בדירה (בת 31) מחדש, ואנו נהנים להסתובב בחדרים ולהתבונן בתוצאות השיפוץ שהן לשביעות רצוננו המלאה. נשמח להמליץ עלייך לכל מכרינו, תודה על הכל ובהצלחה בהמשך דרכך. ממשפחת ארליך - בת שבע, קובי וירדן

עיצוב פנים חם

"בעלת מקצוע חרוצה ויסודית"

חמימות עוטפת

שם הפרויקט:

"הכרנו בעלת מקצוע חרוצה ויסודית, דייקנית בפרטים וקפדנית על כל פינה וגוון, לא חוסכת בביקורים ובליוויים בעת הצורך ותמיד נינוחה וחייכנית. בזכות רון-לי השיפוץ היה עבורנו פרויקט גדול וחוויתי. יישר כח והצלחה רבה גם בעתיד!" - יוכי ודני

לפני כשנה החלטנו לשפץ את ביתנו ביקנעם עילית, שנבנה לפני 20 שנה ללא עיצוב וללא השקעה. בפגישה הראשונה עם רון-לי אהבנו את היצירתיות והמעוף שלה ורון-לי קלטה אותנו מיד- מה הסגנון שלנו ומהן האפשרויות התקציביות. מכאן התחיל פרויקט גדול שעומד להסתיים בימים אלו, כשהכל יהיה מושלם... ​ ב-5 חודשי השיפוץ ואיבזור הבית, גרנו במקום אחר והכל נוהל ע"י רון-לי. רכשנו בעזרתה חומרים וציוד ובחרנו בעלי מקצוע בהמלצתה ועל סמך נסיונה, כאשר אנו נותנים בה אמון מלא, שלא הכזיב. כל פינה בבית תוכננה ע"י רון-לי בכשרון ובטעם טוב כולל רעיונות עיצוביים שכלל לא עלו על דעתנו לבקש מראש. ​ כל אביזר בבית תוכנן על פי מידותינו וצרכינו האישיים. היה פיקוח ותאום מלא בין רון-לי וכל בעלי המקצוע שעבדו בבית מבלי שנצטרך להיות מעורבים בנושאים שאין לנו הבנה גדולה בהם. תקלות שקרו בדרך נפתרו מיד ביצירתיות ראויה לשמה, ותמיד רון-לי היתה זמינה בעת הצורך. חיכוכים קלים שלנו עם בעלי המקצוע תווכו באלגנטיות ואסרטיביות והיא לקחה לתשומת ליבה התנהלות לא נאותה, אם קרתה. ​ לפני 3 חדשים עברנו לגור בבית וסגירת הקצוות נעשית על ידינו, אם יש צורך בעצה ותמיכה, רון-לי לרשותנו. התוצאה הסופית היא בית מדהים, שכייף להתעורר בו בבוקר ולחזור אליו בתום יום עבודה עמוס. בזכות רון-לי השיפוץ היה עבורנו פרויקט גדול וחוויתי ולא סיוט כפי שקורה במקרים רבים. נוצרו בינינו יחסי ידידות של כבוד והערכה הדדיים. הכרנו בעלת מקצוע חרוצה ויסודית, דייקנית בפרטים וקפדנית על כל פינה וגוון, לא חוסכת בביקורים ובליוויים בעת הצורך ותמיד נינוחה וחייכנית. יישר כח והצלחה רבה גם בעתיד! יוכי ודני

עיצוב פנים לדירה קטנה

"תכנון וייעוץ מקצועי"

קטנה ומטריפה

שם הפרויקט:

"מדובר בתכנון מקצועי ברמה הכי גבוהה לשיפור מערך הדירה, לפני ותוך כדי הבניה, וזאת בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם הקבלן. המכלול כולו והתוצאות נראות בהתאם. ובאמת זאת הזדמנות להודות לך על הכל!"

שלום רון-לי, יום לאחר שנכנסו לגור בדירה, נתתי לך להבין שהדירה שרכשנו היא דירת חלום! (בלשון העם: "אין דבר כזה" או "איך שאני פותח את דלת הכניסה נעשה לי טוב"). אכן חששתי איך אסתדר בדירה, שהיא קטנה משמעותית מדירתנו הענקית שהייתה ברחוב שמשון, אך בפועל מדובר בקפיצת מדרגה גם באיכות החיים (מיקום ,מעלית ,נוף, אור וכיווני אויר), וגם מבחינת הטכנולוגיה שהתקדמה מאז "ימי שמשון" בלמעלה משנות דור. האושר שלנו מהדירה במובהק קשור לייעוץ המקצועי שלך !! ראשית, מדובר בתכנון מקצועי ברמה הכי גבוהה לשיפור מערך הדירה, לפני ותוך כדי הבניה, וזאת בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם הקבלן. כל השינויים יושמו בהתאם לצרכים שלנו כפי שהצגנו לך אותם. שנית, כל רשימת התכולה (ריצוף, קרמיקה, סניטריה, מטבח, ריהוט ועוד ועוד..) נבחרה מהספקים הטובים ביותר בענף, והאיכות שהתקבלה היא ברמה שאין גבוהה ממנה. ובאמת זאת הזדמנות להודות לך על הכל ! בברכת שנה מבורכת - מאירה ואלון.

עיצוב פנים בסגנון חם

"המחמאות זורמות כל הזמן"

עיצוב חם

שם הפרויקט:

המחמאות זורמות כל הזמן, דירה מעוצבת שכמו נלקחה מתוך מגזין, אך עם זאת פרקטית ומותאמת לנו ונותנת תחושה של שלווה, נוחות ויופי. תודה לך, על המקצועיות, הבנת הצרכים שלנו, על שהעמדת אותנו במקום כשצריך ועל שהיית אוזן קשבת."

"לאחר רכישת דירה חדשה בפרויקט שרק החל, הבנו מהר מאוד כי נצטרך עזרה מקצועית. על סמך המלצות ממכרים, הסתכלות על עבודות באתר ופגישה אישית – ידענו שמצאנו את המעצבת הנכונה. מתחילת הדרך– משלבי הכנת תוכנית הבנייה, חשמל, אינסטלציה, בחירת ריצוף, מטבח ועד עיצוב הבית כולל פירוט פרטי הנגרות ובחירת הרהיטים, רון לי הייתה אתנו לאורך כל הדרך, היא חיברה אותנו לבעלי מקצוע שעשו עבודות נפלאות בבית. רון לי הקדישה לנו המון תשומת לב וזמן, כל הזמן הרגשנו את האכפתיות שלה. המחמאות זורמות כל הזמן והתוצאה הסופית, דירה מעוצבת שכאילו נלקחה מתוך מגזין, אך יחד עם זאת פרקטית ומותאמת לנו ונותנת תחושה של שלווה, נוחות ויופי. תודה לך רון לי, על המקצועיות, על הבנת הצרכים שלנו, על שהעמדת אותנו במקום כשצריך ועל שהיית אוזן קשבת" .

עיצוב פנים בסגנון כפרי

"מקצועיות, מסירות ונחישות"

אקלקטי ביער

שם הפרויקט:

"במקצועיות, במסירות ובנחישות ליווית אותנו, ידעת להיות קשובה ללב שלנו, לתת את הפתרון העיצובי הנכון והמדויק עבורנו ולא הסכמת להתפשר על פחות מכך. אנחנו מודים ומעריכים מאד את השקעתך שבאה מכל הלב ובטח ובטח מהתוצאה המקסימה."

"לבטים רבים ליוו אותנו בהחלטה האם לרכוש את הבית המקסים שלנו, מצד אחד האזור מושלם, פינה שקטה שסביב לה נוף שדות פסטורלי, אבל מצד שני הבית עצמו, החלוקה הפנימית, ממש לא עמדו בציפיות שלנו. מזל שהשכלנו לפנות אליך מהשלב הראשון דאגת לפשר, להרגיע ולתת לנו את הביטחון שאפשר וכדאי לנו ללכת על זה. ​ במקצועיות, במסירות ובנחישות ליווית אותנו, ידעת להיות קשובה ללב שלנו, לתת את הפתרון העיצובי הנכון והמדויק עבורנו ולא הסכמת להתפשר על פחות מכך. אנחנו מודים ומעריכים מאד את השקעתך שבאה מכל הלב ובטח ובטח מהתוצאה המקסימה. זה לחלוטין לא היה קורה בלעדיך בהערכה אינסופית וחיבוק אוהב".

עיצוב פנים לבית בקיבוץ

"אשת מקצוע מהשורה הראשונה"

לגור בקיבוץ

שם הפרויקט:

"התוודענו לאשת מקצוע מהשורה הראשונה, המאופיינת במקצועיות רבה, פרפקציונסטיות אכפתיות ויצירתיות, ולא פחות חשוב אישה מקסימה חייכנית ונעימה. רצינו להביע את תודתנו והערכתנו על שלווית והיית עבורנו בבניית בית חלומותינו."

"רון לי המקסימה, מבלי לשים לב חלפה לה שנה בה התוודענו לאשת מקצוע מהשורה הראשונה, המאופיינת במקצועיות רבה, פרפקציונסטיות, אכפתיות ויצירתיות, ולא פחות חשוב אישה מקסימה, חייכנית ונעימה. רצינו להביע את תודתנו והערכתנו על שלווית ועל מה שהיית עבורנו בבניית בית חלומותינו."