קניון גינזה, טוקיו יפןכאשר אני מגיעה לעיר חדשה , לעתים אני נתקלת במבנים מסקרנים , לאחר שאני מסיימת לעשות להם "בוק" ועושה תחקיר קטן אני מגלה שהגעתי למבנה שתוכנן ע"י מעצב מוביל וידוע .

כך גם היה בביקורי האחרון בטוקיו ברחוב גינזה , שזהו רחוב הקניות הידוע של העיר.

במקרה נכנסתי לקניון מקומי , ginza mall , לדעתי אחד הקניונים המרשימים , העיצוב פנים מרשים , כל פרט כל גוף תאורה נעשה עם חשיבה ועשוי לפרטי פרטים אדריכלים ועיצוביים ויחד עם זאת נקי ואסתטי כמו שרק מעצב יפני יכול ליצור .המבנה תוכנן ע"י האדריכל היפני yoshio taniguchi אשר נתן לו חזית בהשראת בד יפני מסורתי , הבד שמשמש בדר"כ למחיצות המפרידות בין החדרים , בנוסף בתקרה פסל אור מאותו החומר בחיתוכים גאומטריים המזכירים את אומנות הקיפול היפנית. אזור המעליות מחופה פורניר בשילוב חיתוכים של פסי לד צרים וכל אלו יחד מייצרים מעטפת חלל תצוגה מרשים ביותר .

הקניון משתרע על בלוק שלם כ-47,000 מ"ר הפזורים על פני שש קומות תת קרקעיות ו -13 קומות מעל הקרקע, קומות 7 עד 12 מוגדרים כמרחב משרדים .

הפרויקט המורכב תוכנן בעזרתם של אומנים ואמנים, ובכדי לשמור על הקונים מסונוורים מהפאר החזותי, מינו את מנהל מורי - המוזיאון לאומנות– מר פומיו ננג'ו, כדי ליצור תוכנית אמנות מסתובבת, המראה דלעות מנוקדות תלויות מהתקרה בעיצובה של האומנית הידועה yayoi kusama.