עיצוב לובי

עיצוב לובי

עיצוב לובי, אפילו אם מדובר על עיצוב לובי כניסה קטן, מכיל נוסחה חשובה ביותר והיא השמירה על האיזון שבין תחושות החמימות לתחושת היוקרה המתלווה לתהליך השדרוג. 

רון לי רוזנבלום, מעצבת פנים ברמת השרון, אדריכלית פנים מנוסה בפרוייקטים של עיצוב לובאים, עיצוב פנים לבית, עיצוב פנים למשרדים, מעצבת פנים למלון ולמגדלים. לכן יכולותייה המקצועיות בתחום עיצוב לובי מאפשר לך ליהנות מכל קשת היתרונות המתלווים לתהליך השדרוג של עיצוב לובי כניסה לבניין. 

עיצוב לובי בניין מגורים

עיצוב לובי בניין מגורים הפך למבוקש מאד בעשור האחרון בשל התרבות פרוייקטים של התחדשות עירונית בהם עובר הבניין חיזוק כנגד רעידות אדמה וכן עובר השבחה ויזואלית פנימית וחיצונית לבניין המגורים.

להבדיל מעיצוב לובי משרדים, עיצוב לובי כניסה לבניין צריך לעורר רגשות שונים אל הנכנסים לתחומו ולא תמיד צריך להמציא את הגלגל מחדש וניתן לשאוב רעיונות גם מעולמות משיקים כגון: מלונאות, קטלוגים של עיצוב לובי , מוזאונים ועוד. 

עיצוב לובי בפרויקט בנייה חדש וכן בפרויקטים במסגרת תמ"א יאפשר גם לדיירים ליהנות מחוויית מגורים רעננה יותר, אפשר לבעלי הנכסים לשפר את מחירי ההשכרה ו/או מחיר המכירה וכן יהווה סטנדרט התנהגותי לכל באי המקום. 

עיצוב לובי בניין משותף

עיצוב לובי בניין משותף אכן דורש השקעה מצד הדיירים אך ההחזר ההשקעה הוא מהיר.

 

מעת מימוש עיצוב לובי כניסה חדש, אתם תיהנו מחיים ברמה גבוה יותר ומתחושה של יוקרה אשר תזניק את הביקוש למגורים בבניין.  

שירותי המשרד

בדיקת היתכנות והעמדת ריהוט לחללים מסחריים ומשרדים טרם ביצוע העסקה.

מעטפת שווקית כוללת לקבלנים החל מתכניות המכירה, הדמיות פנים, הדמיות חוץ, דירות לדוגמא, לובאים והחללים הציבוריים בבניין.

עיצוב פנים למשרדים ומסחר.

יצירת קשר