top of page
RENDER_2 - Photo.jpg

עיצוב לובי, אפילו אם מדובר על עיצוב לובי כניסה קטן, מכיל נוסחאות עיצוב מחשובות הפעולות לאיזון וויסות תחושות ורגשות אצל המבקרים.

הסיבה שבגללה עיצוב לובי בניין משותף צריך להיות עדיף על פני רוב חלקי הבניין האחרים היא בגלל מה שנקרא אפקט המיקום הסדרתי. זו הנטייה של אנשים לזכור את הדבר הראשון והאחרון שהם חווים הרבה יותר טוב מכל מה שביניהם. וכשמדובר בביקור בבניין שלך, הדבר הראשון והאחרון שהם הולכים לחוות הוא הלובי. אז אם הלובי אינו מעוצב כהלכה, אז זה לא משנה כמה המשרד שלך היה מעוצב.

עיצוב לובי

בעת תכנון בניין, מעצבים נוטים להקדיש תשומת לב רבה לאזורים כמו משרדים, דירות או חללים ספציפיים כגון מטבחים או חדרי ישיבות, אך לעיתים קרובות הם אינם משקיעים את אותה מחשבה ומאמץ בעיצוב אזורים קריטיים הרבה יותר כמו לובי הבניין.

עיצוב לובי

כדי ליצור לובי המשקף במדויק את תפיסת הבניין שלך, כדאי לך להשקיע מחשבה במה מייצג הבניין שלך וכיצד הוא מתקשר לתדמיתו.

זה הרבה מעבר לבחירת גוון הצבע או החומר הנכון. מה מייחד את הבניין שלך? איך היית מתאר ורוצה שאנשים יתארו את הבניין שלך? האם זה ירוק ובר קיימא? מָסוֹרתִי? היי טק? צעיר ומרגש? מיהם הלקוחות האידיאלים שלך? מה הם מחפשים ואיך הם חיים?

ברגע שענית על כל השאלות האלו, נסה להבין אם התשובות והאם התיאורים יכולים להפוך לאיזשהו חומר, צבע או רהיט. חללי פנים איכותיים מתפקדים כשפה ומספרים סיפור. וודא שהסיפור הזה מתיישר עם תמונת הבניין שלך במלואה. כל היבט של הבניין צריך לדבר באותה שפה ולהעביר נכון את ההיגיון שמאחורי הרעיון שלך.

עיצוב לובי בניין - רונלי רוזנבלום.png

עיצוב לובי

כדי ליצור לובי המשקף במדויק את תפיסת הבניין שלך, כדאי לך להשקיע מחשבה במה מייצג הבניין שלך וכיצד הוא מתקשר לתדמיתו.

זה הרבה מעבר לבחירת גוון הצבע או החומר הנכון. מה מייחד את הבניין שלך? איך היית מתאר ורוצה שאנשים יתארו את הבניין שלך? האם זה ירוק ובר קיימא? מָסוֹרתִי? היי טק? צעיר ומרגש? מיהם הלקוחות האידיאלים שלך? מה הם מחפשים ואיך הם חיים?

ברגע שענית על כל השאלות האלו, נסה להבין אם התשובות והאם התיאורים יכולים להפוך לאיזשהו חומר, צבע או רהיט. חללי פנים איכותיים מתפקדים כשפה ומספרים סיפור.

וודא שהסיפור הזה מתיישר עם תמונת הבניין שלך במלואה. כל היבט של הבניין צריך לדבר באותה שפה ולהעביר נכון את ההיגיון שמאחורי הרעיון שלך.

עיצוב לובי בניין מגורים, עיצוב לובי קומתי - רונלי רוזנבלום.jpeg

עיצוב לובי בניין 

כשאתה מעצב מחדש לובי או בונה כזה מאפס, לפעמים קשה לדעת מאיפה להתחיל. קשה עוד יותר לנווט כשאתה עובד עם תקציב מוגבל ועליך לבחור רק כמה תחומי מפתח להתמקד בהם. אם זה המקרה, תנו עדיפות לאיכות החומרים ולתאורה בתוך הלובי שלך.

לתאורה יש יכולת להשפיע על האווירה של החלל כולו. לדוגמא, תאורה רכה יותר תעניק ללובי תחושה חמימה ומנחמת ומסבירת פנים. ודאו כי התאורה לא חזקה מדי או חמה / קרה מדי בלובי. אחרת, זה יהיה לא נוח כאשר האורחים ייכנסו לבניין שלך מהאזורים האחרים.

לובי נועם סהר.jpg

עיצוב לובי בניין מגורים

עיצוב לובי בניין מגורים הפך למבוקש מאד בעשור האחרון בשל ריבויי הפרויקטים של התחדשות העירונית בהם עובר הבניין חיזוק כנגד רעידות אדמה תוך כדי השבחה ויזואלית פנימית וחיצונית.

אנו חיים בעולם עמוס שבו הכל נוטה להיראות אותו דבר ומעל לכל דבר, תרצה שהלובי בבניין המגורים החדש יראה ייחודי. אם אינך רוצה להתחרות בסביבה בה כולם מציעים את אותו המוצר כמוך, עליך לחדש. אנשים אוהבים מקומות שונים מהמקובל, אז הפכו את הלובי שלכם לאחד מהמקומות הללו, יש לך רק כמה שניות לתת את הרושם הטוב ביותר. שלבו תמונות בעיצוב בניין המגורים, פריטים ייחודים שימשכו את עיני העוברים בלובי. 

עיצוב לובי בפרויקט בנייה חדש וכן בפרויקטים במסגרת תמ"א יאפשר גם לדיירים ליהנות מחוויית מגורים רעננה יותר, אפשר לבעלי הנכסים לשפר את מחירי ההשכרה ו/או מחיר המכירה וכן יהווה סטנדרט התנהגותי לכל באי המקום. 

עיצוב לובי בניין משותף

עיצוב לובי בניין משותף אכן דורש השקעה מצד הדיירים אך ההחזר ההשקעה הוא מהיר.

 

מעת מימוש עיצוב לובי כניסה חדש, אתם תיהנו מחיים ברמה גבוה יותר ומתחושה של יוקרה אשר תזניק את הביקוש למגורים בבניין.  

עיצוב לובאים 

מעצבת הפנים רון לי רוזנבלום, אדריכלית פנים מנוסה, התמקצעה שנים רבות בתחום עיצוב לובי. כמעצבת חדשנית שמובילה את התחום היא תגרום ללובי שלך לבלוט מעל כל לובי אחר וכשהלובי מעוצב כל מה שבנית מאחוריו, דירות, משרדים או כל חלל אחר, ירוויחו מכך באופן משמעותי. מוּבטָח.

bottom of page