עיצוב לובי בניין מגורים

עיצוב לובי בניין מגורים

עיצוב לובי בניין מגורים הפך למבוקש מאד בעשור האחרון בשל התרבות פרוייקטים של התחדשות עירונית בהם עובר הבניין חיזוק כנגד רעידות אדמה וכן עובר השבחה ויזואלית פנימית וחיצונית לבניין המגורים.

להבדיל מעיצוב לובי משרדים, עיצוב לובי בניין צריך לעורר רגשות שונים אל הנכנסים לתחומו ולא תמיד צריך להמציא את הגלגל מחדש וניתן לשאוב רעיונות גם מעולמות משיקים כגון: מלונאות, קטלוגים של עיצוב לובי , מוזאונים ועוד. 

עיצוב לובי בפרויקט בנייה חדש וכן בפרויקטים במסגרת תמ"א יאפשר גם לדיירים ליהנות מחוויית מגורים רעננה יותר, אפשר לבעלי הנכסים לשפר את מחירי ההשכרה ו/או מחיר המכירה וכן יהווה סטנדרט התנהגותי לכל באי המקום. 

עיצוב לובי בניין משותף

עיצוב לובי בניין משותף אכן דורש השקעה מצד הדיירים אך ההחזר ההשקעה הוא מהיר. מהעת שהלובי בבניין המגורים יעוצב אתם תיהנו מחיים ברמה גבוה יותר ומתחושה של יוקרה אשר תזניק את הביקוש למגורים בבניין.  

הנוסחה החשובה ביותר בעיצוב לובי בניין משותף, אפילו אם מדובר על עיצוב לובי כניסה קטן, היא השמירה על האיזון שבין תחושות החמימות לתחושת היוקרה המתלווה לתהליך השדרוג. 

רון לי רוזנבלום מעצבת פנים ואדריכלית פנים מנוסה גם בעיצוב פנים לבתים וגם בעיצוב פנים למשרדים ולכן יכולותיה המקצועיות בתחום עיצוב לובי בניין מגורים מאפשר ליהנות מכל קשת היתרונות המתלווים לתהליך השדרוג של לובי הכניסה לבניינכם. 

שירותי המשרד

בדיקת היתכנות והעמדת ריהוט לחללים מסחריים ומשרדים טרם ביצוע העסקה.

מעטפת שווקית כוללת לקבלנים החל מתכניות המכירה, הדמיות פנים, הדמיות חוץ, דירות לדוגמא, לובאים והחללים הציבוריים בבניין.

עיצוב פנים למשרדים ומסחר.

יצירת קשר

  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Facebook Icon

09-8902424 | Fax: 077-4704913

שלהבת 27, אבן יהודה

© 2019 כל הזכויות שמורות לרון-לי רוזנבלום